o nás

 

Jsme online překladatelská agentura. Díky tomu se s námi vyhnete složité administrativě. Svou práci milujeme a děláme ji vždy pečlivě. Jednoduchost, na které je postaven celý překladatelský web, šetří váš čas a peníze.

Stačí pár kliků a do 60 minut máte cenovou nabídku ve své e-mailové schránce nebo v SMS zprávě. Poté pouze potvrdíte objednávku a na vašem překladu se v tu chvíli začíná pracovat. Svou zakázku budete mít až do předání hotového překladu plně pod kontrolou. V klientském profilu můžete online sledovat aktuální stav práce nebo přímo komunikovat s překladatelem, který překládá váš text.

Proč spolupracovat právě s námi:

·         Jsme sehraný tým překladatelů.

Díky jednoduchému překladatelskému systému, který nás spojuje, nedochází k žádným vnitřním ani administrativním problémům. Pokud je to potřeba, rádi si navzájem vypomůžeme.

·         Máme vysoké nároky na kvalitu odevzdané práce.

Všichni jsme profesionálové a na naší práci je to vidět. Zakládáme si na kvalitě a dodržování termínů a všech stanovených podmínek. Věříme, že se k nám budete rádi vracet.

·         Děláme to, co nás baví.

Svou práci děláme dobře. Naše práce je totiž zároveň naším koníčkem, kterému se rádi věnujeme. K tomu patří i pravidelné sebevzdělávání, sledování nejnovějších trendů a snaha o skvělý výsledek.

·         Jsme profesionálové za všech okolností.

Pokud si přejete dělat věci jinak, rádi vám vyhovíme. Reagujeme na vaše požadavky a potrpíme si na kvalitní komunikaci a dobře odvedenou práci.

·         Šetříme váš čas i peníze.

Neztrácejte čas zdlouhavou domluvou a složitými administrativními kroky. Cenovou kalkulaci i samotný expresní překlad od nás obdržíte v co možná nejkratším možném čase.

·         Přeložíme pro vás maličkosti i texty velkého rozsahu.

Jsme zde pro vás, ať už potřebujete přeložit několik vět nebo stovky normostran. Pro všechny naše klienty platí stejná cena za normostranu.

Máte návrh, jak naše služby vylepšit? Vaše připomínky uvítáme na e-mailu…

 

POPTAT